Noc Diabła

Noc Diabła

Mroczne opowieści mają w sobie coś takiego, że są w stanie przyciągnąć do siebie nawet takie osoby, które raczej nie lubią się bać. Ten nikły wątek adrenaliny, który zaczyna buzować w organizmie sprawia, że nasze myślenie i funkcjonowanie jest zgoła inne. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu sięgamy po takie książki. A fani tej literatury, gdzie naprawdę można przestraszyć się wielu rzeczy tylko wypatrują, aż ich ulubieni autorzy będą mieli do zaproponowania im nową pozycję. Tym razem Penelope Douglas wraca z kolejną książką dla swoich fanów pt.”Hideaway. Devil’s Night. Tom 2” (https://www.taniaksiazka.pl/hideaway-devil-039-s-night-tom-2-penelope-douglas-p-1360636.html).

Napięta akcja

Autorka jest doskonale znana czytelnikom już od dłuższego czasu. Na swoim koncie ma książki, które często lądują na liście bestsellerów “New York Times” i “Wall Street Journal”. Zostały one przetłumaczone na kilkanaście języków, w tym na polski. “Dopóki nie zjawiłaś się ty”, “Corrupt”, “Dręczyciel” – to pozycje, które są nam bardzo dobrze znane i wielu innym osobom. Penelope Douglas zawsze zwraca uwagę na to, aby w jej książkach akcja była zawsze w odpowiedni sposób dopasowana, a jej bohaterowie bardzo wyraziści. Z jej dziełami na pewno nikt nie będzie się nudził. Jej seria “Devil’s Night” sprawia, że włos na karku się jeży. Bohaterowie nie tylko są wyraziści, ale fabuła sprawia, że człowiek zaczyna czasem gubić się w wielu tajemniczych zaułkach, jakie autorka przed nimi prezentuje. Czas na drugą część historii o czterech jeźdźcach.

Noc, kiedy można robić wszystko

Kai wie, że znowu zbliża się Noc Diabła. Noc, która sześć lat wcześniej kompletnie zmieniła jego życie. Teraz po wyjściu z więzienia jest jeszcze bardziej mrocznym człowiekiem, który pała chęcią zemsty. Wie, że znowu zbliża się ta noc, podczas której ze swoimi przyjaciółmi ostatnim razem zamienił się w jeźdźców, którzy mogą robić wszystko. Tamta noc nie skończyła się jednak dobrze. On trafił do więzienia, Demon zniknął. Pozostali tylko Michael i Will. No i ona. Kai nie może zapomnieć o Banks, której wyznał wtedy wszystko. Po wyjściu z więzienia chłopak widzi, że Banks nadal pracuje w hotelu należącym do ojca Demona. Czarcia noc znowu może przynieść ofiary. Kai dobrze wie, że może tym razem paść na niego, bo wie za dużo. Demon może chcieć go dorwać. On będzie chciał jednak go ubiec. W tym celu kupuje od ojca Demona hotel i… Banks. Do dnia ślubu dziewczyna ma być jego. Jakie plany będzie miał jeszcze Kai? Czy uda mu się wcześniej złapać Demona? Odpowiedź na to pytanie przyniesie “Hideaway. Devil’s Night. Tom 2“.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
© 2020 Książka – interesująca opowieść · Crumbs Theme by WPCrumbs