nasze usługi

Warsztaty

Success Story oferuje innowacyjne programy szkoleniowe i warsztaty, w których szczególny nacisk kładziemy na efektywność i wysoki zwrot z inwestycji. Naszym celem jest, aby nabyte podczas zajęć kompetencje w krótkim czasie przełożyły się na zysk dla organizacji i możliwość rozwoju dla uczestników.

Oferujemy szeroki wachlarz warsztatów specjalistycznych, dopasowanych do potrzeb firmy, kadry zarządzającej lub zespołów pracowników. Pracujemy z grupami o dowolnej liczebności, na zewnątrz lub w siedzibie firmy Klienta.

Szkolenia/warsztaty prowadzone są w sposób interaktywny, optymalnie dopasowany do potrzeb każdej grupy. Proponujemy innowacyjne narzędzia przyswajania i praktycznego wykorzystania nowo nabytych umiejętności – dzięki temu w krótkim czasie przynoszą one wymierne efekty w postaci wzrostu i rozwoju przedsiębiorstwa oraz jego kadry.

Jeśli interesuje Cię zakres wybranego szkolenia/warsztatu lub współpraca doradcza, skontaktuj się z nami. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami zaproponujemy szczegółowy program szkoleniowy oraz propozycję wsparcia.

Aby dowiedzieć się więcej lub skorzystać z bezpłatnych konsultacji, skontaktuj się z nami.

Coaching grup i zespołów

Jeśli Ty lub Twoja firma chcielibyście osiągać znacznie lepsze wyniki, Success Story pomoże Wam uwolnić i wykorzystać w pełni swój zawodowy potencjał. Nasz zespół oferuje elastyczny coaching indywidualny oraz dla małych grup lub działów (np. pracowników działu sprzedaży czy kadry kierowniczej), odpowiadający na konkretne potrzeby zainteresowanych.

Niezależnie od potrzeb i czasu trwania, każda sesja coachingu dotyka takich obszarów, jak:

  • budowanie umiejętności osobistych i przywództwo;
  • zwiększenie sprzedaży i rentowności;
  • poprawa morale i stosunków pracowniczych;
  • rozwój otwartych linii komunikacyjnych;
  • projektowanie i efektywne wykorzystanie tzw. Master MindGroup
  • wprowadzenie skutecznych systemów ustalania i osiągania strategicznych celów

Doradztwo biznesowe

Nasi partnerzy i konsultanci są doświadczonymi przedsiębiorcami, prowadzącymi prosperujące firmy i przedsięwzięcia. Każdy z nas ma na swoim koncie doświadczenie tworzenia, prowadzenia i rozwoju nawet kilku firm. Korzystając z własnej wiedzy i doświadczeń pomagamy rozwiązać problemy stojące na drodze do sukcesu naszych Klientów.

Jeśli interesuje Cię współpraca doradcza, skontaktuj się z nami. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami zaproponujemy szczegółową propozycję wsparcia.

Aby dowiedzieć się więcej lub skorzystać z bezpłatnych konsultacji, skontaktuj się z nami.

Zadzwoń

+48 602 636 399

Szkolenia otwarte

Zapraszamy do naszego katalogu szkoleń otwartych, gdzie można wybrać odpowiednie szkolenie i zartejestrować się na nie wybierając najdogodniejszą formę płatności

Nasz katalog

katalog szkolen mini

Newsletter

Chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach? Zamów subskrypcję newslettera.
Nazwisko:
e-mail:
TOP